barbunya üretimi

KONUKLAR TEMEL GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ TİC. VE SAN. A.Ş.
1980' li yıllarda ferdi çalışmalarla başlamış olduğumuz bakliyat alanında oldukça uzmanlaştık. 1990 yıllarında KONUKLAR A.Ş.' ni kurduk. Aile şirketi olarak hala devam etmekteyiz. Ankara Gimat toptancılar sitesinde lojistik destek aldığımız şubemizi, 1992 yılında açtık. Ankara’nın çevre illerinede küçük tonajlarla daha rahat ulaşa bilmekteyiz.
Meslekle İştigal eden meslektaşlarımıza hizmet vermekten onur duyarız. 1990’da Şirketin kurulum aşamasında müteakip sorgunda 10 dönüm arazi alarak üretim bölgesindeki mamullerin işlenmesi için 4 dönüm kapalı alan ve depolama alanı olaraktan entegre tesisleri kurulmuştur. 1kg - 50 kg arası paketleme dâhil, kaliteye önem ve özen göstererek bakliyatların üzerinde önemli bir iddia ile ve rekabetçi bir şekilde Kalite Kontrol belgelerini ve Gıda Üretim İzin Belgeleri 10.07.2002' de alınmıştır.
Yozgat’ta yeni yatırım ve teknoloji değişikliği planları yaparken ithalat - İhracat ayağını oluştura bilmek için 2002' de Mersin' in Eskitöbank depolarını kısmen satın alınarak, yatırımlarını Mersin' e taşımıştır.
Mersin serbest bölgesine 500m mesafede olaraktan İthalat ve ihracatın önemli bir ayağını oluşturacağımıza inanmaktayız. Kaliteli üretimin çizgisinde ayrılmayarak, siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için önemi ve itinayı göstermekten zevk duyar, sizlere hizmeti borç biliriz.

MİSYONUMUZ
KALİTE, Güvence , Ve Rekabet Sağlamak...
turkishexporter.net © 2011 Tüm Hakları Saklıdır.